Nový šéf pražských muslimů Leonid Kushnarenko vyzývá muslimy k ozbrojování a k politickým ambicím Doporučený

Islám je opravdu velmi mírumilovná státní ideologie Islám je opravdu velmi mírumilovná státní ideologie

Pražští muslimové si před měsícem zvolili nového předsedu bývalého prokurátora z Ukrajiny který vyšetřoval ty nejtěžší zločiny – těžká ublížení na zdraví a vraždy,  Leonida Kushnarenka, přítele bývalého pražského imáma Sámera Shehadeha. Obhajoval ho po obvinění z podpory terorismu, že v Praze verboval muslimy pro řezače hlav v Sýrii. Terorista Shehadeh  uprchl do Mauritánie a odsud do Jordánska, kde ho zatkla policie za to, že se přidal  v Sýrii k teroristické organizaci, která je nástupcem islámského státu, který v jménu práva šaría sekal hlavy a popravoval bezvěrce. Své podnikání v Praze převedl na Kushnarenka, který tvrdí, že čeští muslimové mají mít politické ambice a vyzval pražské muslimy k ozbrojování: 

 

„Ve světle posledních tragických událostí informuji všechny naše členy, hlavně muže - všichni, kteří mají zájem si udělat zbrojní průkaz, ozbrojit se kvůli ochraně zdraví a majetku, obraťte se na mě a já vám s tím pomůžu. Ve Spojených státech Amerických se lidé běžně ozbrojují a muslimové tam dělají i ostrahu mešit. V tom bychom se měli inspirovat, protože jak je vidět, v islamofobní vlně jsou někteří lidé schopni vzít zbraň a jít střílet. Udělat ostrahu mešit je můj nápad, určitě se to některým bratrům a sestrám líbit nebude, protože mají jiný směr, ale já nechci být pasivní a čekat až terorista vtrhne do mešity.“  

Pražský imám Samer Shehadeh je momentálně ve vazbě. Verboval v Praze muslimy pro řezače hlav v Sýrii.

Bývalý pražský imám Samer Shehadeh má na čele má chloubu všech opravdu zapálených obdivovatelů Proroka Mohammeda – zabibu. Jde o odřenina na čele vzniká dlouhodobým třením čela o modlitební kebereček při  muslimských modlitbách. V angličtině se ji říká „Prayer bump“ – modlitební boule. Pro muslimy je zabíba znakem zbožnosti a hluboké víry. Studoval právo šaríja v Jordánsku a v Saudské Arábii. Nyní je  ve vazbě v Jordánsku za to, že se přidal v Sýrii k teroristické organizaci, která je nástupcem islámského státu, jenž v jménu práva šaría sekal hlavy a popravoval bezvěrce. V Praze verboval muslimy pro tyto syrské řezače hlav.  

Je to sice věřící v islám, ale nejde mu jen o víru. Je to člověk, který si dokázal šířením islámu i dobře vydělávat. Převedení podnikání na Leonida Kushnarenka není tudíž myšleno jen převedení funkcí v mešitě a šíření víry. Kushnarenko se stal například  majitelem Shehadehovy firmy Alminbar, která  si pronajímala prostory modlitebny v Opletalově ulici v Praze a poskytovala je za větší peníze muslimské obci. Předseda Muslimských obcí v ČR Muneeb Alrawi  s pronájmem mešity skrze Shehadehovu firmu sice podle svých slov nesouhlasil, ale smlouva mezi firmou a muslimskou obcí nicméně uzavřena byla. 

Když se i dítě zamyslí nad tím, jaký člověk velel jako imám pražským muslimům a kdo po něm funkci převzal, je jasné, že to nejsou, jak nás krmí europeismem pomatená média, žádní mírumilovní muslimové. Také je jasné, že si začínají uvědomovat postupně svou sílu. Dříve alespoň na venek imám Samer Shehadeh tvrdil, že muslimové jsou mírumilovní a islámská historie že dokazuje, že islám je tolerantní k jinověrcům. Teroristé z Paříže, Bruselu a další, kteří se hlásili k islámskému státu že jen nechápou islám a byli to jen psychicky narušení jedinci...  V současné době jeho nástupce Leonid Kushnarenko již otevřeně vyzývá muslimy k politickým ambicím a chce je ozbrojit, aby mohli být připraveni bojovat proti islamofóbním  bezvěrcům. Přála bych si, abyc h neměla pravdu, ale podle mne jde jen o krátký čas, kdy může začít po nějakém konfliktu k rozpoutání opravdu vážných bojů. Zejména, když naši proevropští politici budou nadále v předklonu poslouchat nesmyslné  příkazy z Bruselu o tom, jak musíme těmto nebohým uprchlíkům pomáhat a starat se o ně (Německo platí na jednoho 3 500 eur měsíčně), přestože pro své lidi se handrkujeme zda se najde ubohá tisícovka k penzi. 

Číst 3172 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue FRAGMENTY

Šéfredaktorka  revue Fragmenty:

RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., ředitelka Odboru pro styk s veřejností KKČ, (*21.08.1946 v Praze)

Vystudovala SVVŠ v Humpolci (1960-64) a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor fyzika pevných látek (1964-69). V letech 1970-71 absolvovala tamtéž postgraduální studium za účelem získání titulu RNDr., v roce 1977 tam obhájila disertační práci v oboru fyziky pevných látek a získala titul CSc. Výsledky její kandidátské práce byly využity mj. v Ústavu jaderné fyziky v Řeži u Prahy při studiu slitin kovů tvořících povlaky jaderného paliva v jaderných reaktorech, které jsou vystaveny extrémním teplotním a dalším podmínkám. Pracovala tam jako odborný asistent v letech 1973-74. V letech 1975-93 působila jako vědecký pracovník v Ústavu fyzikální chemie a elektrochemie J. Heyrovského ČSAV. Během své vědecké působnosti publikovala 39 původních vědeckých prací a příspěvků na vědeckých konferencích z oboru studia krystalické struktury a vlastností pevných látek a teoretické kvantové fyziky a chemie. Dvakrát jí byla udělena mimořádná Cena Akademie věd. Od roku 1994, po nedobrovolném odchodu z AV ČR po bezprecendentním zákroku tehdejšího předsedy Akademie věd ČR Rudolfa Zahradníka se věnovala publicistice a od 1997 je šéfredaktorkou revue Fragmenty. Prostřednictvím revue Fragmenty jsou zajišťovány granty a umělecké projekty, neboť je zasílána významným osobnostem ze světa kultury, podnikání a politiky. Náplní revue jsou převážně původní články a rozhovory s významnými osobnostmi. Nikdy nebyla členkou KSČ, neboť komunizmus pokládá za největší neštěstí lidstva. Jejím koníčkem je malování, politika, psaní článků a esejů, počítače, četba, turistika. Je vdaná, manžel Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., syn Michal Haslinger. Je dcerou Libuše Pamětnické, básnířky a spisovatelky kraje Vysočina.

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 486 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %